close
تبلیغات در اینترنت
آموزش Unreal Engine

آموزش Unreal Engine

درباره سایت
گروه بازیسازی خزیر
آموزش بازیسازی و انیمیشن سازی و اخبار جدید نرم افزارهای طراحی سه بعدی

دانلود فیلم آموزشی طراحی بک گراند 2بعدی برای بازی 2D Background Design For Games – Vector Techniques
تعداد بازديد : 33

یک طرح بی نظیر بصری برای بازی خود در فتوشاپ بسازید. با تمرکز بر تکنیک های سریع خلق وکتور های 2بعدی قادر خواهید بود محتوای باری های خود بر روی پلتفرم های مختلف را بسازید. تکنیک های طراحی وکتور که در این دوره پوشش داده شده اند، ساده اما کارآمد می باشند به گونه ای که در مدت سزمان کوتاه می توانید به نتیجه مورد نظر دست یابید. استفاده از smart object ها در فتوشاپ قاعده کلیدی این دوره می باشد که مکررا توسط توسعه دهنده گان برای خلق محتوای بازی ها مورد استفاده قرار می گیرد. دوره به دو بخش تقسیم می شود، ابتدا آشنایی با ابزار ها و سپس انجام یک پروژه عملی برای خلق وکتور.

 

http://s9.picofile.com/file/8316379268/2D_Background_Design_For_Games_Vector_Techniques.jpg

آموزش فارسی نحوه دانلود و نصب آنریل انجین 4
تعداد بازديد : 95

 در این آموزش شما با دو روش نصب آنریل انجین آشنا میشید . یکی نحوه دانلود لانچر آنریل انجین از سایت اصلی و آموزش ابزارهای لانچر هست و بعد از اون نحوه دانلود محتوای اصلی و کد های مورد نظر آنریل انجین برای سرهم کردن یا بیلد کردن خود نرم افزار آنریل انجین هست که در این آموزش یاد خواهید گرفت

 

 

http://s9.picofile.com/file/8308361284/unreal_engine_4_logo.png

آموزش فارسی ساخت بازی در آنریل انجین
تعداد بازديد : 185

این آموزش نه قسمت دارد و شما را از ابتدا با آنریل آشنا خواهد کرد و پس از اتمام این دوره شما قادر به پیاده سازی پروژه و ایده های خود در آنریل میباشید.

 

unreal