close
تبلیغات در اینترنت
آموزش Maya

آموزش Maya

درباره سایت
گروه بازیسازی خزیر
آموزش بازیسازی و انیمیشن سازی و اخبار جدید نرم افزارهای طراحی سه بعدی

آموزش حرفه ای Dynamic در Maya
تعداد بازديد : 50

در این مجموعه آموزشی شما با بخش Dynamic نرم افزار Maya آشنا خواهید شد و یک پروژه کامل از ابتدا تا انتها برای شما انجام خواهد شد و شما با روند تولید و ساخت یک افکت زیبا در نرم افزار مایا آشنا خواهید شد.
http://s9.picofile.com/file/8310087234/maya_ndynamic_advanced_tutorial_01.jpg

آموزش برنامه نویسی در مایا به زبان MEL ( قسمت سوم )
تعداد بازديد : 38

در این سری آموزشی جناب حسام الدین فیروزنیا با زبانی بسیار ساده و از ابتدا شروع به تدریس میکنند و به تدریج پیش میروند و شما را با مفاهیم عمیق زبان برنامه نویسی MEL در مایا آشنا میکنند. امروز قسمت سوم این آموزش در اختیار شما عزیزان است .قسمت های بعدی به محض انتشار در وبلاگ قرار داده میشود.

 

http://s9.picofile.com/file/8308954942/mel_scripting_video_thumb_572x340.jpg

آموزش ساخت موشک کاغذی با Maya
تعداد بازديد : 20

در این آموزش با استفاده از چند متغیر ساده و بدون هیچ پلاگین و یا اسکریپتی به شما آموزش خواهم داد که چگونه در مایا بتونید به راحتی کاغذ رو شکل بدید، این اموزش صامته چون همه چیز کاملا واضح و روشنه و نیازی به صحبت نبود.
http://s8.picofile.com/file/8309642434/creating_paper_rocket_in_maya_tutorial_blog_full_1ca411b9d0129902cc034cff1fb7d60d.jpg

آموزش برنامه نویسی در مایا به زبان MEL ( قسمت اول و دوم )
تعداد بازديد : 80

در این سری آموزشی جناب حسام الدین فیروزنیا با زبانی بسیار ساده و از ابتدا شروع به تدریس میکنند و به تدریج پیش میروند و شما را با مفاهیم عمیق زبان برنامه نویسی MEL در مایا آشنا میکنند. تا این لحظه فقط دو قسمت از این آموزش منتشر شده و در اختیار شما عزیزان است .قسمت های بعدی به محض انتشار در وبلاگ قرار داده میشود.

 

http://s9.picofile.com/file/8308954942/mel_scripting_video_thumb_572x340.jpg

پارتیکل ها در Maya (بخش دوم)
تعداد بازديد : 40

این آموزش در ادامه ی آموزش قسمت اول «پارتیکل ها در Maya» به بررسی سایر پارامترها و ابزارهای مربوط به پارتیکل ها می پردازد.

تکنیک ها و روشهای مختلفی برای کنترل پارتیکل ها وجود دارد، اما در این آموزش سعی شده تا با تشریح تمامی پارامترها و ابزارها، علاقمندان را به سمت رسیدن به هدف اصلی سوق دهد. در این آموزش دو مثال کاملاً ساده با بکار بردن متدهای و روشهای تشریح شده، وجود دارد که علاقمندان می توانند تمرینهای متعددی با روشهای مطرح شده، انجام دهند.

نباید فراموش کرد که بعضی از مباحث به اندازه ای گسترده هستند که آموزش جداگانه همراه با مثال های متعدد را می طلبند.

 

http://s9.picofile.com/file/8308875992/particles.jpg

آموزش فارسی پارتیکل ها در Maya (بخش اول)
تعداد بازديد : 33

 یکی از قابلیتهای نرم افزار قدرتمند Maya در بخش داینامیک، پارتیکل ها (Particles) هستند که با روشها و متدهای مختلفی دراین نرم افزار ساخته و ویرایش می شوند.

    این آموزش در دو بخش تهیه شده است که در قسمت اول به مقدمات ایجاد سیستم پارتیکل ها، معرفی ابزارهای پایه و پارامترهای موجود برای خلق ذرات و نوع نمایش آنها پرداخته شده و در قسمت دوم علاوه بر معرفی سایر ابزارهای پارتیکل ها، با کمک گرفتن از Expression عملکرد پیچیده تری از پروژه های مرتبط با این مبحث را شاهد خواهیم بود.

 

http://s9.picofile.com/file/8308872692/709_render_1040.jpg

انیمیت رویش گیاه در Maya
تعداد بازديد : 15

در این آموزش شما رویش یک گیاه را در نرم افزار Maya انیمیت میکنید

 

http://s9.picofile.com/file/8308774142/wdadwad.jpg

10 راهکار برای رسیدن سریع تر به شغل رویایی خود در انیمیشن
تعداد بازديد : 90

در این پست به شما راهکارهایی را برای رسیدن سریع تر به هدف خود در انیمیشنن معرفی میکنیم (مطلب بسیار مفید است توصیه میکنیم از دست ندهید)

 

anim

دانلود ترجمه کتاب آموزش مایا ۲۰۱۶ از مقدماتی تا حرفه ای Mastering Autodesk Maya 2016
تعداد بازديد : 231

در این پست کتابی را برای دانلود شما دوستان عزیز قرار داده ایم که جدیدترین و کاملترین کتاب در زمینه آموزش طراحی با نرم افزار مایا می باشد. این کتاب که انتشار آگوست ۲۰۱۵ می باشد به شما این امکان را می دهد که از یک فرد مبتدی به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید. 


master