close
تبلیغات در اینترنت
آموزش 3D Max

آموزش 3D Max

درباره سایت
گروه بازیسازی خزیر
آموزش بازیسازی و انیمیشن سازی و اخبار جدید نرم افزارهای طراحی سه بعدی

کار با پلاگین City Traffic در 3D Max
تعداد بازديد : 40

در این آموزش به بررسی یکی از پلاگین های مفید برای شبیه سازی حرکت خودروها در محیط 3ds Max می پردازیم. با استفاده از  پلاگین City Traffic از گروه iCube R&D بسادگی می توانیم با ترسیم مسیرهای دلخواه، معرفی خودروهای متنوع و تعریف قواعد و قوانین مشخص حرکت یا توقف، فضایی واقع گرایانه و باورپذیر از تردد خودروها در یک محیط شهری ایجاد کنیم.  

 

http://s9.picofile.com/file/8310287800/photo_2017_03_30_13_54_28.jpg

 

آموزش ساخت صحنه برفی در نرم افزار 3DS Max
تعداد بازديد : 45

  در این پروژه که با نرم افزار 3dsmax انجام شده ، نحوه ساخت متریال برف به صورت واقعگرایانه ، نور پردازی صحنه و رندر آن با موتور رندر iray آموزش داده می شود . امیدوارم از این اموزش لذت ببرید . 

 

http://s9.picofile.com/file/8309827742/Making_a_Snowy_Floor_in_3Ds_Max_with_Saeed_Rezaei_p.jpg

شبیه سازی ریختن چای در 3D Max
تعداد بازديد : 24

در این آموزش، مدلسازی موضوعات و فرآیند انیمیشن قوری ، در "3ds Max" انجام می شود و سپس با استفاده از "RealFlow" شبیه سازی انتقال سیال (چای) از قوری به استکان  صورت می گیرد. پس از آن پروسه ی مش سازی انجام شده و مش تولید شده دوباره به "3ds Max" وارد می شود

در ادامه، خواهیم دید که با بکارگیری متریالها و ابزارهای "Vray" برای رندر، و تنظیم پارامترهای آنها، موضوعات، برای خروجی نهایی آماده می شوند و در انتهای آموزش با استفاده از "FumeFX" ، بخار چای به آن افزوده شده و رندر نهایی گرفته خواهد شد.

http://s9.picofile.com/file/8309639942/Teapot_Pic_List.jpg
 

 

شبیه سازی برخورد گلوله به لیوان شیشه ای در 3DMax
تعداد بازديد : 19

 در این آموزش، ابتدا با روشهای مختلف، موضوعات مورد نظر، برای شبیه سازی برخورد گلوله به لیوان (شامل لیوان، گلوله و زمینه ) در "3ds Max" ، مدل می شود. پس از آن کار بر روی متریالها، نور صحنه و تنظیمات رندر در "V-ray" انجام شده و سپس با استفاده از پلاگین "RayFire" فرآیند برخورد و تخریب، اجرا خواهد شد. در نهایت رندر نهایی گرفته می شود. 

      پس از اتمام کار در "3ds Max" و گرفتن خروجی نهایی، با استفاده از "After Effects" ، افکتهای نهایی پروژه، به آن افزوده شده و کار پس از تدوین، به اتمام می رسد.

 

http://s9.picofile.com/file/8309198476/Bullet_List.jpg